Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Applications Engineer

Applications Engineer

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 9129-17

Opis stanowiska
- analiza techniczna zapytania ofertowego i przygotowanie wyceny projektu
- opracowanie lub zebranie dokumentacji technicznej projektu
- nadzór nad procesami przygotowania i realizacji projektów
- konsultacje techniczne
- bieżące kontakty z klientami
- promowanie wizerunku firmy
- współpraca z innymi działami firmy, również za granicą
Wymagania
- absolwent Wydziału Mechanicznego lub Energetycznego (najchętniej kierunki związane z techniką cieplną)
- doświadczenie z branży systemów pary i kondensatu/energetyka cieplna - minimum 3-4 lata
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- dobra znajomość AutoCAD oraz pakietu MS Office
- komunikatywność
- umiejętność samodzielnego działania i operatywności, jak również pracy w zespole
- sumienność i orientacja na cele, zaangażowanie, dokładność
Oferujemy
- pracę na samodzielnym stanowisku
- perspektywę rozwoju zawodowego w ramach struktur międzynarodowej firmy
- udział w atrakcyjnych szkoleniach
- możliwość współpracy z wysokiej klasy specjalistami
- atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny