Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Cost Consultant

Cost Consultant

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 10243

Opis stanowiska
Poszukujemy osoby, która będzie:
- Przygotowywać oferty na podstawie projektów koncepcyjnych, przetargowych, budowlanych i wykonawczych
- Brać udział w wizjach lokalnych w celu weryfikacji zakresu i potrzebnych zmian
- Zajmować się optymalizacją kosztową oraz zakresową
- Zajmować się procesem przygotowywania budżetów do projektów
- Współpracować i analizować wymagania Klientów pod kątem value engineering’u
- Przygotowywać zapytania ofertowe do wykonawców
- Współpracować z podwykonawcami i negocjować umowy na roboty budowlane i instalacyjne
- Zarządzać procesami zleceń zmiany i oceną kosztów zmian
- Brać czynny udział w poprawie automatyzacji procesu wycen
Wymagania
- Jesteś zainteresowany/a pracą na cały etat
- Masz wykształcenie wyższe uzyskane na jednym z wymienionych kierunków (inżynieria lądowa, elektrotechnika lub inżynieria środowiska)
- Masz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego (po studiach) związanego z twoim kierunkiem
- Komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i w piśmie)
- Bardzo dobrze znasz Pakiet MS Office
Oferujemy
- Możliwość pracy przy ciekawych projektach w międzynarodowej firmie
- Możliwość pracy przy automatyzacji procesów kosztów
- Możliwość pracy przy projektach BIM
- Możliwość poszerzenia wiedzy w wielu obszarach technicznych
- Współpracę z najlepszymi specjalistami z branży
- Nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji: biurowiec Metropolitan pl. Piłsudskiego 3
- Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet Multikafeteria, świeże owoce 2 razy w tygodniu
- Jasno określone ścieżki rozwoju oraz bogaty program szkoleń
- Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019