Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Elektronik - Automatyk

Elektronik - Automatyk

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 10249

Opis stanowiska
- Usuwanie bieżących awarii elektronicznych
- Nadzorowaniem systemów elektronicznych w zakresie eksploatacji, konserwacji oraz remontów maszyn i linii produkcyjnych
- Nadzór nad systemami sterowania maszyn
- Naprawy i regulacje szaf sterowniczych i układów sterowania maszyn
- Modernizacja systemów elektronicznych
- Diagnostyka układów sterowania
Wymagania
- Wykształcenie wyższe (elektromechanik, elektryk, mechatronik, automatyk lub elektronik)
- Doświadczenie zawodowe związane z elektroniką lub automatyką w środowisku przemysłowym (FMCG, przemysł tytoniowy, opakowaniowy lub papierniczy)
- Umiejętność samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek maszyn produkcyjnych
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w zakresie elektryki i elektroniki
- Posiadanie uprawnień SEP G1 do 1kV (w zakresie Eksploatacja)
- Znajomość obsługi komputera
- Podstawowa znajomość języka angielskiego
- Dodatkowymi atutami będą: znajomość obsługi sterowników PLC Siemens, Beckhoff
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy
- Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego
- Możliwość pracy w organizacji w fazie intensywnego wzrostu i innowacji
- Rzeczywisty wpływ na kształtowanie kultury organizacyjnej firmy
- Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
- Szkolenie wdrażające i benefity