Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Energoelektronik

Energoelektronik

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 9236-17

Opis stanowiska
- Projektowanie i uruchamianie urządzeń zasilających.
- Projektowanie, uruchamianie i testowanie układów energoelektronicznych i elektronicznych oraz sporządzenie do tych projektów dokumentacji.
- Konstruowanie i przeprowadzanie testów przetwornic energoelektronicznych AC/DC, DC/AC, DC/DC.
- Udział w międzynarodowych projektach.
Wymagania
- Wykształcenie wyższe techniczne energoelektroniczne, elektryczne lub elektroniczne.
- Mile widziane doświadczenie w zawodzie energoelektronika, elektronika lub podobne.
- Umiejętność projektowania i uruchamiania przetwornic wysokonapięciowych w zakresie 5-20 kV.
- Dodatkowym atutem będzie znajomość norm bezpieczeństwa.
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego.
Oferujemy
- Atrakcyjną i stabilną pracę dla światowych liderów przemysłu półprzewodnikowego.
- Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z najnowszymi elementami energoelektronicznymi (np. tranzystory SiC) w najnowocześniejszym laboratorium.
- Dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta sportowa, premia roczna uzależniona od wielkości zysku Spółki, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie na życie.
- Na terenie firmy do dyspozycji w pełni wyposażona siłownia oraz pokój relaksu z konsolą do gier oraz HTC VIVE do regeneracji sił i odpoczynku.