Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Inżynier Budowy

Inżynier Budowy

Miejsce pracy: podkarpackie /
Nr ref.: 9924

Opis stanowiska
- prowadzenie powierzonych prac w sposób zgodny z wymaganiami kontraktu oraz harmonogramami robót
- opracowywanie harmonogramów prowadzenia prac budowlanych i planów zamówień materiałowych
- prowadzenie i koordynowanie prac brygad montażowych własnych i podwykonawców
- kontrolę terminowości i jakości wykonywanych prac
- przestrzeganie dyscypliny finansowej prowadzonych budów
- przygotowywanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
- współpracę z członkami zespołu projektowego
Wymagania
- wykształcenie wyższe o kierunku elektrotechnika
- posiadanie umiejętności pracy z harmonogramem robót oraz analizowania dokumentacji projektowej i technicznej
- posiadanie umiejętności zarządzania podległym zespołem pracowników
- gotowość do częstych podróży służbowych
- dobra znajomość MS Office
- samodzielność i rzetelność
- prawo jazdy kategorii B
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych lub rozpoczęta praktyka na budowie - mile widziane
Oferujemy
- stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży
- umowę o pracę
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju w strukturach firmy
- możliwość zdobycia nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesujących projektach
- niezbędne narzędzia pracy
- prywatną opiekę medyczną
maszyny cnc
Silniki DANFOSS
drążarki
pneumatyka przemysłowa
Hydroakumulator ORSTA
wiertarki
pneumat system
obrabiarki Knuth
szlifierki przemysłowe
szlifierki
Sprzęgło VBA10 VBA20
plazmy
Pompy VICKERS REXROTH
armatura
waterjet
pneumatyka
gietarki do rur
Pompa PNS PNZ2