Giełda pracy » Oferty pracy » Kierownik / Projektant Działu Technologicznego
(browarnictwo, napoje)

Kierownik / Projektant Działu Technologicznego

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 10335

Opis stanowiska
- przygotowywanie P&ID i layoutów we współpracy z konstruktorem
- tworzenie opisów technologicznych i wytycznych dla automatyków
- dobór komponentów (pomp, zaworów) dla instalacji
Wymagania
- wykształcenie wyższe (technologia żywności, inżynieria chemiczno-procesowa i kierunki pokrewne)
- kilkuletnie doświadczenie zawodowe związane z projektowaniem urządzeń i linii produkcyjnych w branży spożywczej (pasteryzatory, stacje CIP, linie magazynów itp.) ze szczególnym wskazaniem na branżę browarniczą lub soki i napoje
- umiejętność przygotowywania opisów funkcyjnych i wytycznych dla automatyków
- doświadczenie związane z uruchamianiem i odbiorem projektowanych instalacji
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- prawo jazdy kat. B
Oferujemy
- rozwój i szkolenia w firmie projektującej nowoczesne linie dla branży spożywczej, ze szczególnym uwzględnieniem branży browarniczej
- możliwość utworzenia i zarządzania nowym działem technologicznym firmy