Giełda pracy » Oferty pracy » Kierownik Kontraktu (branża budowlana)

Kierownik Kontraktu (branża budowlana)

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 9048-17

Opis stanowiska
- optymalizacja kosztów projektu (dbałość o wynik finansowy)
- definiowanie specyfikacji technicznej SIWZ
- nadzór nad realizacją prac zgodnie z założeniami projektu
- koordynacja pracy brygad budowlano-montażowych
- prowadzenie dokumentacji budowlanej, kontrola jakości i wewnętrzne odbiory wykonywanych prac
- prowadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami
- praca na terenie woj. Mazowieckiego lub woj. Warmińsko-Mazurskie
Wymagania
- doświadczenie w realizacji projektów za pomocą zasobów własnych oraz podwykonawców zewnętrznych
- umiejętność zarządzania projektami (praca na budżecie, zorientowanie na wynik finansowy, współpraca z klientem)
- umiejętność zarządzania podległym zespołem, delegowanie zadań
- rozwinięte zdolności interpersonalne
- silne zorientowanie na rezultat i osiąganie celów
- wykształcenie wyższe techniczne ze znajomością zagadnień energetycznych, elektrycznych lub sanitarnych (ciepło, chłód)
- kilkuletnie doświadczenie związane z prowadzeniem projektów (np. budowa układów OZE, kogeneracji, kotłowni, absorberów chłodu, stacji SN)
- mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych wykonawczych
- mile widziane znajomość MS Project
Oferujemy
- praca w dynamicznym zespole nastawionym na sukces
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjny system premiowy
- tworzenie osobistych ścieżek kariery zawodowej
- nowoczesne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód, najnowsze oprogramowanie)
- pracę przy projektach z branży energetycznej i OZE
hydro jet
szlifierki przemysłowe
plazmy
armatura
pneumatyka
obrabiarki Knuth
pneumatyka przemysłowa
wiertarki
pneumat system