Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Konstruktor - Technolog

Konstruktor - Technolog

Miejsce pracy: łódzkie /
Nr ref.: 9328-18

Opis stanowiska
- uczestnictwo w projektowaniu foteli na potrzeby przemysłu kolejowego (pociągi, metro, tramwaje)
- rozwiązywanie technologicznych problemów koncepcji projektu
- opracowanie zmian i udoskonaleń konstrukcyjnych w programach CATIA i Solid Works
- wprowadzanie modyfikacji do projektu
- wsparcie techniczne innych działów
- analiza technologii wykonania produktów
- analiza kosztów i jakości
- stanowisko w znacznym stopniu autonomiczne i dające duże możliwości rozwoju
- przewidziane szkolenia we Francji
Wymagania
- wykształcenie techniczne
- znajomość programu SolidWorks i Catia na poziomie zaawansowanym
- znajomość j. angielskiego lub j. francuskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (stały kontakt z firmą - matką we Francji)
- samodzielność, umiejętność organizowania sobie pracy
- mile widziani absolwenci szkół technicznych
Oferujemy
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
- pracę w międzynarodowym środowisku
- atrakcyjne wynagrodzenie
- bogaty pakiet socjalny
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
- wyjazdy służbowe