Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Konstruktor

Konstruktor

Miejsce pracy: lubuskie /
Nr ref.: 10111

Opis stanowiska
- terminowe opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej nowych wersji wyrobów (przekaźników)
- modyfikacja i optymalizacja istniejących wyrobów w celu zaspokojenia potrzeb klientów
- konstruowanie nowych wyrobów poprzez uczestnictwo w pracach powoływanych zespołów projektowych
- realizowanie zaplanowanych działań korygujących
- prowadzenie dokumentacji konstrukcyjnej, dbanie o jej aktualność, zgodność z wymaganiami ISO 9001 oraz przyjętymi w spółce zasadami tworzenia i nanoszenia zmian w dokumentacji
- definiowanie wymagań i opracowywanie norm materiałowych
- nadzór nad wykonawstwem serii prototypowych, informacyjnych, wzorów do badań, zamówień, specjalnych oraz prowadzenie badań wyrobów już istniejących
- prowadzenie bieżącej analizy wyników badań laboratoryjnych oraz uwag zgłaszanych przez klientów
- opracowywanie harmonogramu badań laboratoryjnych oraz sterowanie całością procesu badań
- śledzenie zgłoszeń patentowych i nowych rozwiązań konstrukcyjnych z dziedziny przekaźników oraz stosowanie nowatorskich rozwiązań
- dbałość o najwyższą jakość i ciągły rozwój produktów
Wymagania
- wykształcenie wyższe techniczne - elektryczne lub mechaniczne
- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora
- znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektrotechniki i automatyki
- wiedza w zakresie układów automatyki maszyn sterowania układami pneumatycznymi i elektrycznymi
- dobra znajomość programów do projektowania (preferowany Solidworks)
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej)
- dobra znajomość języka angielskiego
- umiejętność pracy w zespole, kreatywność
Oferujemy
- zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej rynkowo firmie, liderze na rynku w swojej branży
- atrakcyjne wynagrodzenie
- przyjazną atmosferę w pracy
- wycieczki integracyjne
- ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
- możliwość rozwoju zawodowego
- szkolenia i kursy językowe
- pakiet socjalny
piły
szlifierki przemysłowe
tokarki cnc
Silniki DANFOSS
armatura
hydro jet
Sprzęgło VBA10 VBA20
wycinarki
Pompa PNS PNZ2
hydrojet
pneumatyka przemysłowa
tokarki
Hydroakumulator ORSTA
pneumatyka
Pompy VICKERS REXROTH
wycinarki wodne
pneumat system