Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Kosztorysant

Kosztorysant

Miejsce pracy: małopolskie /
Nr ref.: 10475

Opis stanowiska
- Opracowanie kosztorysów budowy farm fotowoltaicznych
- Czytanie, analizowanie i opracowanie dokumentacji technicznej
- Analizowanie rentowności ofert i realizowanych projektów
- Współpraca z podwykonawcami i dostawcami
Wymagania
- Doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny
- Wykształcenie techniczne w zakresie instalacji elektrycznych, elektroenergetycznych, budowlanych lub pokrewnych
- Bardzo dobra znajomość programu kosztorysowego: Norma lub podobnego
- Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
- Samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy własnej
- Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (wybierasz sam!)
- Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii
- Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy tj.: samochód, telefon i laptop
- Otwarta ścieżka kariery z możliwością realnego awansu w strukturach firmy
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki zdrowotnej PZU
- Długofalową współpracę opartą na partnerstwie
- Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce!
- A dodatkowo zniżka pracownicza na założenie instalacji fotowoltaicznej