Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Mechanik - Konserwator

Mechanik - Konserwator

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 9438-18

Opis stanowiska
- nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń z branży kosmetycznej
- przeprowadzanie okresowych remontów, konserwacji oraz napraw urządzeń
- regulacja i nastawy urządzeń produkcyjnych: etykieciarki, itp.
- zapewnienie utrzymania ciągłości ruchu maszyn i urządzeń technicznych
- udział w ciągłym doskonaleniu produkcji
- diagnozowanie awarii
- dbanie o powierzone narzędzia i sprzęt
- przestrzeganie obowiązujących przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych
Wymagania
- preferowane wykształcenie średnie techniczne
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (profil kosmetyczny, chemiczny, FMCG, farmacja)
- doświadczenie w dokonywaniu przeglądów linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń
- umiejętność doboru części zamiennych
- wiedza techniczna z budowy maszyn i urządzeń
- aktualne uprawnienia energetyczne SEP do 1 kV
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i efektywnego rozwiązywania problemów
- elastyczność, dynamizm i zaangażowanie
- umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
- umiejętność rozwiązywania sytuacji kryzysowych
- zdolności komunikacyjne
- odpowiedzialność
- umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy
- umowę o pracę po okresie próbnym
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego - ubezpieczenie na życie