Giełda pracy » Oferty pracy » Menadżer ds. Sprzedaży i Budowania Relacji

Menadżer ds. Sprzedaży i Budowania Relacji

Miejsce pracy: opolskie /
Nr ref.: 9229-17

Opis stanowiska
MENADŻER DS. SPRZEDAŻY i BUDOWANIA RELACJI

Kieruje pracą zespołu. Podejmuje działania, które prowadzą do osiągnięcia wspólnych celów. Jest odpowiedzialny za wyniki sprzedaży, budowanie relacji z kluczowymi klientami i dbanie o dobrą atmosferę w zespole. Posiada wiedzę na temat branży i oferty produktowej.

ZADANIA:
- zarządzanie sobą w czasie,
- posiadanie wizji i strategii jej urzeczywistnienia,
- rekrutacja i de-rekrutacja pracowników,
- wdrożenie i adaptacja nowego pracownika,
- umiejętności komunikacji: słuchanie, udzielanie informacji zwrotnej, delegowanie,
- motywowanie zespołu,
- wyznaczanie celów,
- rozwój i ocena pracowników,
- monitorowanie i kontrolowanie,
- podejmowanie decyzji,
- kreatywność,
- rozwiązywanie konfliktów,
- prowadzenie zebrań.
Wymagania
WYMAGANIA:
- mile widziane wykształcenie wyższe lub studenci ostatniego roku studiów.
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub aktywna działalność w organizacjach studenckich,
- znajomość branży produkcyjno -przemysłowej (branży technicznej) lub gotowość do jej poznania,
- umiejętność szybkiego uczenia się i zapamiętywania, gotowość do nauki,
- zdolności analityczne, umiejętność podejmowania decyzji
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
- staranność, dokładność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- biegła znajomość MS Excel,
- prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w młodym, ambitnym i dynamicznym zespole,
- wynagrodzenie: podstawa+ system premiowy,
- pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku 8.00 - 16.00
- możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- szkolenia i wsparcie merytoryczne,
- coaching menadżerski,
- narzędzia i materiały niezbędne do wykonywania pracy.