Giełda pracy » Oferty pracy » Specjalista ds. Badań i Rozwoju

Specjalista ds. Badań i Rozwoju

Miejsce pracy: wielkopolskie /
Nr ref.: 9929

Opis stanowiska
- przygotowywanie planów i harmonogramów badań
- prowadzanie badań terenowych na konstrukcjach firmy ViaCon
- prowadzanie badań laboratoryjnych produktów firmy ViaCon
- zlecanie badań na zewnątrz - niezależnym instytucjom
- raportowanie w języku polskim i angielskim
Wymagania
- mgr inż./dr inż. budownictwa
- dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie - codzienne użycie
- praktyczna znajomość programu Autocad
- doświadczenie w prowadzeniu badań lub rozwoju produktu
- dobra organizacja pracy i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
- znajomość programów MES i CAD np.: Plaxis, Midas, Abaqus
- praktyczne doświadczenie w wykonywaniu pomiarów tensometrycznych
- wiedza za zakresu technologii produkcji
Oferujemy
- atrakcyjne warunki pracy w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie
- pracę na pełen etat
- pakiety medyczne
- dobrą atmosferę pracy i solidne wsparcie ze strony naszego zespołu
- program szkoleń celem ciągłego rozwoju osobistego
- ambitne wyzwania
maszyny cnc
Silniki DANFOSS
drążarki
pneumatyka przemysłowa
Hydroakumulator ORSTA
wiertarki
pneumat system
obrabiarki Knuth
szlifierki przemysłowe
szlifierki
Sprzęgło VBA10 VBA20
plazmy
Pompy VICKERS REXROTH
armatura
waterjet
pneumatyka
gietarki do rur
Pompa PNS PNZ2