Giełda pracy » Oferty pracy » Specjalista ds. Dokumentacji Elektrycznej

Specjalista ds. Dokumentacji Elektrycznej

Miejsce pracy: wielkopolskie /
Nr ref.: 9824

Opis stanowiska
- projektowanie schematów elektrycznych w dedykowanym oprogramowaniu
- przygotowywanie dokumentacji projektowej, produktowej
- przygotowywanie koncepcji rozwiązań technicznych
- współpraca z pozostałymi działami firmy w trakcie realizacji projektów
Wymagania
- wykształcenie techniczne (elektronika, elektryka)
- umiejętność projektowania i tworzenia systemów elektrycznych w dedykowanym oprogramowaniu
- znajomość oprogramowania typu (np. e-Plan, PC-Schematic) będzie dodatkowym atutem
- znajomość języka angielskiego będzie mile widziana
Oferujemy
- umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- dołączenie do zespołu entuzjastycznych ludzi, dzielących się wiedzą i doświadczeniem
- możliwość poznawania najnowszych rozwiązań z dziedziny nowoczesnych technologii medycznych
- przyjazną atmosferę, ciekawą pracę
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego oraz opieki medycznej
- atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia