Giełda pracy » Oferty pracy » Specjalista ds. Kosztorysowania

Specjalista ds. Kosztorysowania

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie /
Nr ref.: 9884

Opis stanowiska
- wstępna weryfikacja projektów
- sporządzanie przedmiarów robót
- sporządzanie kosztorysów ofertowych, wykonawczych i powykonawczych
- kompletowanie oferty
Wymagania
- wykształcenie min. średnie techniczne
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność posługiwania się: programem kosztorysowym NORMA, programem do projektowania typu CAD oraz pakietem Office
- umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, kreatywność, samodzielność
Oferujemy
- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w gronie profesjonalistów
- pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju
- doskonałą atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika