Giełda pracy » Oferty pracy » Specjalista ds. Organizacji, Marketingu i Sprzedaży

Specjalista ds. Organizacji, Marketingu i Sprzedaży

Miejsce pracy: opolskie /
Nr ref.: 10363

Opis stanowiska
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny m.in. za:

  • tworzenie i realizację planów sprzedażowych firmy / - planowanie, realizacja/koordynowanie działań marketingowych i raportowanie ich efektów do Zarządu,

  • przygotowywanie miesięcznych raportów aktywności sprzedażowej,

  • stałe monitorowanie i analiza rynku oraz pozyskiwanie informacji na temat bieżącej sytuacji w branży,

  • tworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowej oraz marketingowej firmy i jej produktów,

  • planowanie i realizowanie kampanii reklamowych,

  • promocję i budowanie marki/przedsiębiorstwa,

  • tworzenie i aktualizacja treści firmowej strony WWW,

  • obsługę mediów społecznościowych, wpisów w serwisach branżowych,

  • regularne prowadzenie newslettera firmowego,

  • przygotowywanie koncepcji materiałów reklamowych,

  • badanie potrzeb rynku poprzez kontakt osobisty i telefoniczny z klientami,

  • planowanie i nadzór nad realizacją działań:

    • promocyjnych w trakcie branżowych targów i konferencji,

    • agencji reklamowych, firm zajmujących się PR-em,

  • sprzedaż telefoniczną usług i produktów przez telefon,

  • współpracę z pozostałymi działami firmy.

Wymagania
- wykształcenie wyższe,
- doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w branży usług dla przemysłu) - warunek konieczny,
- doświadczenie w sprzedaży/marketingu B2B,
- umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji biznesowych,
- inicjatywa i kreatywność w dostarczaniu gotowych rozwiązań w zakresie promocji i rozwoju firmy,
- samodzielność w działaniu, systematyczność, umiejętność planowania i bardzo dobre zdolności organizacyjne,
- staranność, dokładność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- gotowość do wyjazdów służbowych,
- prawo jazdy kat. B,
- dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint),
- gotowość do związania się z firmą na dłużej.

Twoim dodatkowym atutem będzie:
- wykształcenie wyższe techniczne,
- znajomość branży produkcyjno-przemysłowej lub gotowość do jej poznania,
- doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta i sprzedaży telefonicznej,
- język angielski lub język niemiecki na poziomie komunikatywnym.

Jeżeli uważasz, że nie spełniasz wszystkich powyższych kryteriów, ale chcesz to zmienić, ZGŁOŚ SIĘ DO NAS - pomożemy Ci się rozwinąć.
Oferujemy
Oferujemy Ci:
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin),
- wynagrodzenie: podstawa + premia za wyniki,
- dużą ilość szkoleń inżynierskich, marketingowych i sprzedażowych oraz wsparcie merytoryczne,
- pracę w naszym biurze w Opolu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00,
- narzędzia i materiały niezbędne do pracy,
- pracę w młodym i zaangażowanym zespole.