Giełda pracy » Oferty pracy » Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń Technicznych / Inżynier Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń Technicznych / Inżynier Sprzedaży

Miejsce pracy: dolnośląskie /
Nr ref.: 10364

Opis stanowiska
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny m.in. za:
- bieżącą obsługę klientów,
- aktywne pozyskiwanie klientów poprzez telefoniczną sprzedaż szkoleń technicznych (inżynierskich),
- doradztwo w zakresie doboru szkoleń oraz innych usług firmy,
- budowę i rozwój pozytywnych relacji ze stałymi klientami,
- realizację celów sprzedażowych i składanie raportów przełożonym,
- kontakt z dostawcami materiałów i usług niezbędnych w branży szkoleniowej,
- pomoc w organizacji szkoleń i przygotowaniu materiałów szkoleniowych,
- pomoc w przygotowaniu branżowych targów i konferencji oraz reprezentowanie firmy w ich trakcie,
- podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
- współpracę z pozostałymi działami firmy.
Wymagania
- wykształcenie wyższe,
- gotowość do związania się z firmą na dłużej,
- nastawienie na realizację celów sprzedażowych,
- samodzielność w działaniu, systematyczność i dobra organizacja pracy,
- staranność, dokładność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- zdolności analityczne, umiejętność podejmowania decyzji,
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
- dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint),
- gotowości do wyjazdów służbowych,
- umiejętności pracy w zespole.

Twoim dodatkowym atutem będzie:
- wykształcenie wyższe techniczne
- znajomość branży produkcyjno-przemysłowej lub gotowość do jej poznania
- doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta i sprzedaży telefonicznej
- język angielski lub język niemiecki na poziomie komunikatywnym
- czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy
Oferujemy Ci:
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin),
- wynagrodzenie: podstawa + premia za wyniki,
- dużą ilość szkoleń inżynierskich, marketingowych i sprzedażowych oraz wsparcie merytoryczne,
- pracę w naszym biurze w Opolu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00,
- narzędzia i materiały niezbędne do pracy,
- pracę w młodym i zaangażowanym zespole.