Giełda pracy » Oferty pracy » Specjalista Inżynieryjno-Techniczny w Zespole Laboratoriów Sygnalizacji Alarmu Pożaru i Automatyki P

Specjalista Inżynieryjno-Techniczny w Zespole Laboratoriów Sygnalizacji Alarmu Pożaru i Automatyki P

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 9373-18

Opis stanowiska
- badania kwalifikacyjne urządzeń systemów przeciwpożarowych
- tworzenie nowych stanowisk laboratoryjnych i usprawnianie istniejących
- pomiary i badania na potrzeby ekspertyz
- sprawdzanie, kalibracja urządzeń stanowiskowych
Wymagania
- wykształcenie wyższe techniczne (kierunki elektronika, automatyka, elektrotechnika lub pokrewne)
- minimum 2 lata doświadczenia zawodowego, w tym min. rok doświadczenia związanego z kierunkami jak wyżej
- znajomość obsługi urządzeń pomiarowych (generatory, oscyloskopy i inne)
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE
- rzetelność, dokładność, komunikatywność, wysoka kultura osobista
Oferujemy
- ciekawą pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- wsparcie merytoryczne
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pakiet medyczny
- pakiet sportowo-rekreacyjny