Giełda pracy » Oferty pracy » Technik Serwisu - woj. śląskie

Technik Serwisu - woj. śląskie

Miejsce pracy: śląskie /
Nr ref.: 9264-17

Opis stanowiska
- wizyty u Klientów celem przeprowadzania napraw, uruchomień i przeglądów urządzeń i systemów pompowych
- realizacja wyznaczonych zadań ilościowych i jakościowych
- raportowanie do bezpośredniego przełożonego
Wymagania
- wykształcenie średnie techniczne (kierunki: elektromechanik lub pokrewne)
- uprawnienia do eksploatacji w grupie 1 do 1kV będą dodatkowym atutem
- samodzielność i systematyczność
- dobra organizacja czasu pracy
- łatwość nawiązywania kontaktów
- umiejętność pracy w zespole
- prawo jazdy kat. B
Oferujemy
- możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość szkolenia w kraju i za granicą
- pracę w dynamicznym, zgranym zespole
- narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon) -> również do użytku prywatnego
- rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie sportu i wypoczynku)
- prywatna opieka zdrowotna