Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Technik Serwisu

Technik Serwisu

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 9466-18

Opis stanowiska
- udział w procesie planowania oraz wykonywania napraw i remontów maszyn produkcyjnych
- rozwiązywanie problemy techniczne i usuwanie awarii
- ścisła współpraca z działem produkcji w zapewnianiu ciągłości pracy linii
- definiowanie potrzeb materiałowych i części zamiennych
- współpraca ze specjalistycznymi firmami podwykonawczymi
- realizowanie ustalonych wskaźników efektywnościowych
Wymagania
- wykształcenie techniczne (elektryk, automatyk lub mechanik)
- minimum pierwsze doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- zainteresowanie branżą techniczną
- samodzielność i inicjatywa w działaniu
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość obsługi pakietu MS Office
Oferujemy
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- system pracy zmianowej (również w soboty i niedziele)
- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia
- pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowaną kartę multisport
- ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
- możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji