Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Technolog - Kontroler Jakości

Technolog - Kontroler Jakości

Miejsce pracy: pomorskie /
Nr ref.: 9327-18

Opis stanowiska
- opracowanie procesów technologicznych produkcji, nadzór nad jakością i terminowością realizowanego planu produkcji
- kontrola prawidłowej eksploatacji maszyn, urządzeń i narzędzi produkcyjnych
- organizacja i koordynowanie prac podległego zespołu
- sporządzanie dokumentacji produkcyjnej, technicznej i eksploatacyjnej
- optymalizacja i udoskonalanie procesów technologicznych
- badania wymaganych właściwości surowców, komponentów i wyrobów gotowych w procesie ZKP
- sporządzanie dokumentacji w zakresie wymogów związanych z procedurami zakładowej kontroli produkcji
- realizacja reklamacji jakościowych
- kontrola jakości dostaw, materiałów do produkcji i wyrobów gotowych
- uczestnictwo w audytach ZKP
Wymagania
- minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - preferowana branża metalowa
- znajomości procesów technologicznych w zakresie produkcji wyrobów metalowych i z tworzyw sztucznych
- doświadczenia w zarządzaniu i planowaniu produkcji
- znajomości procedur ZKP
- wykształcenia wyższego technicznego
- znajomości zasad rysunku technicznego
- znajomości obsługi urządzeń pomiarowych
- znajomości obsługi pakietu MS Office, AutoCad
- znajomości komunikatywnej języka angielskiego w mowie i piśmie
- zaangażowania, inicjatywy i samodzielności w działaniu
- dobrej organizacji pracy
- prawa jazdy kat. B
Oferujemy
- pracę umożliwiającą zdobycie nowych doświadczeń i kwalifikacji
- stabilną formę zatrudnienia
- wynagrodzenie dostosowane do realizowanych zadań