Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Technolog (Programista CNC)

Technolog (Programista CNC)

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 8997-17

Opis stanowiska
- wykonywanie dokumentacji technologicznej
- opracowywanie technologii nowych detali wykonywanych na obrabiarkach CNC i konwencjonalnych
- rozwiązywanie problemów technologicznych i koordynowanie działań związanych z aktualną produkcją
- analizowanie technologii produkowanych detali w celu redukcji kosztów produkcji
- współpraca z Działem Konstrukcyjnym w zakresie zapewnienia technologiczności dokumentacji konstrukcyjnej
- wprowadzanie danych technologicznych do systemu ERP
Wymagania
- wykształcenia wyższego technicznego o kierunku mechanicznym lub pokrewnym
- minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku technologa
- praktycznej znajomości oprogramowania CAD/CAM; znajomość programu SolidWorks, MasterCam, NX będzie dodatkowym atutem
- znajomości procesów obróbki skrawaniem oraz narzędzi skrawających
- praktycznej umiejętności programowania centr frezarskich lub automatów tokarskich i centr tokarskich w kodach G
- znajomości sterowania Siemens, Fanuc i Heidenhain
- umiejętności czytania rysunku technicznego
- bardzo dobrze rozwiniętej wyobraźni przestrzennej
- umiejętności rozwiązywania problemów
- znajomości języka angielskiego
Oferujemy
- umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość zdobycia i rozwijania nowych umiejętności, szkolenia
- odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy
- przyjazną atmosferę pracy
- atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
Najpopularniejsze tagi:
pneumat system
pneumatyka
armatura
szlifierki przemysłowe
pneumatyka przemysłowa