Giełda pracy » Oferty pracy » Technolog Wtrysku/Technolog ds. Walidacji

Technolog Wtrysku/Technolog ds. Walidacji

Miejsce pracy: łódzkie /
Nr ref.: 8998-17

Opis stanowiska
Stanowisko gwarantuje dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jednocześnie uczestniczenia w optymalizacji i doskonaleniu procesu technologicznego oraz jego walidacji

Technolog Wtrysku/Technolog Walidacji:
- bierze udział we wdrożeniu nowych rozwiązań technologicznych dla linii wtryskowych
- przeprowadza próby i testy na wtryskarkach
- sporządza dokumentację techniczną dotyczącą uruchomień nowych urządzeń
- sporządza dokumentację walidacyjną dotyczącą uruchomień nowych urządzeń
- współpracuje ze wszystkimi komórkami w organizacji
Wymagania
Z uwagi na dynamiczny rozwój w obszarze technologicznym poszukujemy osób o profilu jak niżej:
- wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe kierunkowe
- znajomość konstrukcji mechanicznych oraz rysunku technicznego
- znajomość konstrukcji i budowy form wtryskowych oraz procesu wtrysku tworzyw sztucznych
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- znajomość prowadzenia walidacji procesów technologicznych
- doświadczenie zawodowe min. 3 lata
- operatywność, samodzielność, umiejętność współpracy w zespole
Oferujemy
- ciekawą, pełną wyzwań pracę
- rozwój zawodowy w dynamicznie rosnącej organizacji, praca z nowoczesnymi technologiami produkcyjnymi
- rzetelne warunki zatrudnienia, szereg benefitów pozapłacowych
- pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
Najpopularniejsze tagi:
pneumat system
pneumatyka
armatura
szlifierki przemysłowe
pneumatyka przemysłowa